فوتبال و فوتسالورزشی

انتقال طوفانی قرن ! نیمار به PSG پیوست !

فوق ستاره 25 ساله ی برزیلی پیشین بارسلونا با ۲۲۲ میلیون یورو با پرداخت غرامت از سوی پی اس جی به بارسلونا به پاریسن ژرمن پیوست تا رکورد نقل و انتقالات تاریخ فوتبال شکسته شود پیش از این رکورد نقل انتقالات در دست پوگبای به یونایتد بود!

به گذارش واحد ورزشی شبکه اینترنتی تی وی یا :باشگاه پی اس جی (پاریسن ژرمن ) با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرده نیمار را با قراردادی ۵ ساله به خدمت گرفته است.

نیمار در این تیم پیراهن شماره ۱۰ را بر تن خواهد کرد قبل از انتقال نیمار این لباس در دست یکی از ستارگان تیم پی اس جی بود که به نظر میرسد وی با این شرایط موافقت کرده است .

مصاحبه ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پی اس جی :

  • ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن در مورد این انتقال گفت:” با افتخار و خوشحالی پیوستن نیمار جونیور به پاری سن ژرمن را تبریک می گویم. نیمار جونیور یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال است.
  • ذهنیت پیروزی خواه او، قدرت شخصیت و روحیه رهبری اش، او را به یک بازیکن فوق العاده تبدیل کرده است.
  • او انرژی مثبتی به این باشگاه وارد کرد. در شش سال اخیر، ما پروژه بسیار جاه طلبانه ای را ساختیم که ما را به بالاترین سطح در رقابت های داخلی و اروپایی رساند.
  • اکنون با پیوستن نیمار جونیور به پی اس جی، مطمئن هستم که ما می توانیم با حمایت هواداران وفادارمان، به اهداف مان نزدیک تر شویم و بزرگترین آرزوهای مان را تحقق ببخشیم

این باشگاه با پرداخت مبلغ فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیون یورویی نیمار به بارسلونا توانست با شکستن رکورد تاریخ نقل و انتقالات و گرفتن این مقام از باشگاه منچستر یونایتد انگلیس  این بازیکن را جذب کند.

رکورد گران ترین انتقال تاریخ فوتبال تا پیش از این به پل پوگبا تعلق داشت که تابستان گذشته با ۱۰۵ میلیون یورو از یوونتوس تورین ایتالیا به منچستریونایتد شهر منچستر انگلیس ملحق شد.

نیمار ۲۵ ساله که در سال ۲۰۱۳ از سانتوس به بارسلونا پیوست

در ۱۸۶ بازی موفق شد ۱۰۵ بار برای این تیم گلزنی کند و با آن ها فاتح دو لالیگا، یک لیگ قهرمانان، سه کوپا دل ری و یک جام باشگاه های جهان شود.

نیمار همچنین موفق شده در ۷۷ بازی که با پیراهن تیم ملی برزیل انجام داده ۵۲ بار گلزنی کند.

(وی همچنین یکی از کسانی است که پیش بینی می شود در طول 10 سال آینده رکورد آقای گلی جهان که در دستان علی دایی فوتبالیست و مربی ایرانی را به دست اورد اگر در به همین روند بتواند گلزنی کند )

نمایندگان نیمار ظهر روز (۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ) به دفتر لالیگا رفتند تا چک انتقال این بازیکن را پرداخت کنند اما رییس این سازمان از قبول چک خودداری کرد تا آن ها مجبور شوند به باشگاه بارسلونا بروند و مبلغ فسخ قرارداد را مستقیما به خود این باشگاه پرداخت کنند.

 نیمار ۲۵ ساله که روز  11/5/96  در شهر پورتو در تست های پزشکی پاریسن ژرمن شرکت کرد و پس از مدتی کوتاه این انتقال طوفانی را رقم زد …


در صورت اعلام خبر های جدید در پست های دیگر اطلاع رسانی خواهیم کرد :

منابع استفاده شده برای نگارش و تدوین این مطلب
سایت ورزش 3 – سایت برنامه تلوزیونی 90
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا