دوازدهم انسانیدوازدهم تجربیدوازدهم ریاضیکنکور

زمان توزیع کتب پایه دوازدهم

زمان توزیع کتاب های دوازدهم یکی از سوالاتی است که دانش آموزان این پایه از مسئولان دارند.

به علت اینکه در سال 98 کنکور جدیدی را خواهیم دید که اکثر سوالات آن از پایه دوازدهم است می توان مهم ترین کتاب های متوسطه دو جدید را این کتاب ها دانست.

داشتن برنامه منسجم و کافی که بتواند آموزش و یادگیری کتب دوازدهم را تکمیل کند و همچنین شما را برای کنکور سراسری که هیچ چیز فعلا از آن نمی دانید و چیزی که از آن اطلاعی در دست نباشد میتواند خطرناک باشد.

زمان توزیع کتاب های دوازدهم

به گزارش تی وی یا و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، احمدرضا امینی مدیر کل دفتر چاپ و توزیع کتاب‌های درسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش باشگاه خبرنگاران جوان؛

زمان ثبت نام کتاب های درسی تمدید نمی شود 

وی درباره ثبت‌نام کتاب‌های درسی اظهار کرد: با توجه به تمدید مهلت سه هفته‌ای که برای ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی داشتیم امروز 8 تیر ماه پایان مهلت در نظر گرفته شده است و این زمان تمدید نخواهد شد.

وی درباره روند آماده‌سازی کتاب‌های درسی پایه دوازدهم بیان کرد: آماده‌سازی کتاب‌ها در حال انجام و برخی از کتاب‌ها هم چاپ شده است.

جزئیات توزیع کتب درسی پایه دوازدهم مدیر کل دفتر چاپ و توزیع کتاب‌های درسی درباره توزیع کتاب‌های درسی پایه دوازدهم گفت:

امسال توزیع کتاب‌های درسی به صورت یکپارچه خواهد بود و توزیع کتاب های پایه دوازدهم نیز از طریق کتاب‌فروشی‌ها مانند سایر کتاب‌های مقاطع تحصیلی توزیع می‌ شود.

در نیمه سوم شهریور منتظر کتابها باشید

امینی همچنین افزود: با توجه به تصمیم‌گیری های صورت گرفته، کتاب‌های پایه دوازدهم زودتر از 20 شهریور ماه در دسترس نخواهد بود و از این زمان به بعد دانش آموزان می‌توانند کتاب های درسی خود را از طریق کتاب‌فروشی‌ها دریافت کنند.

واحد خبر تی وی یا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا