دوازدهم تجربیدوازدهم ریاضیفیزیک

کلاس آنلاین فیزیک دوازدهم رایگان(2)

دانش آموزای تجربی سایت تی وی یا سلام روزتون بخیر ؛ این بسته آموزشی حاوی فایل جلسه ی چهارم آموزش فیزیک دوازدهم به صورت صوتی می باشد.

با توجه به اینکه همین چند روز کتابهای فیزیک منتشر شده ؛ مفتخریم اولین فایل های آموزش صوتی بر اساس کتاب دوازدهم فیزیک رو منتشر کنیم

ابتدا باید عرض کنیم که این فایل ها به صورت (رایگان – صلوات ) و با همکاری های مربوطه از بهترین اساتید آموزشی در سطح تهران آماده و تدوین شده است لطفا با معرفی تی وی یا به دیگران آنها را نیز از این بسته های آموزشی مطلع کنید.

کلاس های رایگان فیزیک دوازدهم 

ثانیا ما طی اطلاعیه ای که یک ماه قبل حدودا در کانال تلگرامی خود قرار دادیم

دو کلاس آنلاین مجموغ 100 تا 110 نفره فیزیک دوازدهم در دو گروه دختران و پسران آماده کردیم که از اون تاریخ تا کنون به صورت رایگان در حال ارائه آموزش و حل اشکالات هست و به طور چشم گیری به دانش آموزان کمک کرده است.

1 ) این قسمت چهارم بر خلاف سه قسمت قبلی یکم طولانی تر هست ؛

نیم ساعت  حرفه ای آموزش ببین !

معادل دی وی دی های آموزشی فیزیک دوازدهم

با توجه به اینکه درخواست دبیر محترم آموزش کلاس ها فایل های آموزشی مثل جزوات و فایل های صوتی و تصویری را تدوین برای بقیه اعضای بزرگ چند صد هزار نفری تی وی یا هم ارائه دهیم این فعالیت فعلا رخ داده است 🙂

جهت اینکه از آخرین کلاس ها و اخبار مطلع شوید کافیست در کانال تلگرامی ما به آدرس Tvya_ir@ و  صفحه ما به همان آدرس در اینستاگرام عضو شوید 

اگر میخواهید آنلاین گوش دهید در بالای این متنها و ابتدای سایت (پس از کاور کلاس ) روی بخش play کلیک کنید همچنین از این دست فایل ها در کانال تی وی یا نیز انتشار می یابند برای آگاهی سریع عضو کانال شوید ، افرادی که نیاز به دانلود فایل دارند تا همواره آن را داشته باشند در پایین مطلب همراه ما باشند.

توجه کنید که این بسته صوتی و فیلم ها و صوت (پادکستهای) آموزشی فصل های بعد بسیار مناسب برای امتحانات ترم و پایان فصل نخست  و همچنین منابع اصلی آزمون نوبت اول و دوم می باشد ، همانطور که گفته شد این بسته ها کاربرد بسیار مهمی در امتحانات نوبت و کنکورسراسری 98 خواهند داشت .

این بسته توسط استاد شبیبی اجرا و توسط مدیریت تی وی یا تدوین و صداپردازی گردیده است .

نام اثر : فایل صوتی آموزش رایگان فیزیک دوازدهم

فایل های همراه : فایل MP3 

قسمت : چهارم 

گوینده بخش آموزشی  : خانوم شبیبی

درجه تخصص گوینده : کارشناس فیزیک (دبیر)

رشته های مربوط  : ریاضی فیزیک / علوم تجربی

تدوین و میکس صدا : شبکه اینترنتی تی وی یا

تهیه شده توسط شبکه اینترنتی تی وی یا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله را هم ببینید...!
بستن
دکمه بازگشت به بالا