اخبار کنکورکنکور
موضوعات پر بحث

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99

در این مقاله زمان دقیق ثبت نام داوطلبان کنکور 99 در سایت سازمان سنجش ارائه گردیده است ...

در این مقاله بر اساس اعلام سازمان سنجش زمان دقیق ثبت نام اینترنتی برای کنکور سراسری 99 برای رشته های علوم تجربی ؛ ریاضی فیزیک ؛ علوم انسانی ؛ هنر و زبان خارجه اعلام شده برای دیدن شیوه و زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 ادامه مقاله را بخوانید .

باید بدانید کنکور سراسری آزمونی است برای ورود علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه و در دوره های روزانه ، نوبت دوم شبانه ، پیام نور ، غیر انتفاعی ، دوره های نیمه حضوری ، مجازی ، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه ها که هر ساله پای بسیاری از داوطلبان را به پای آزمون سراسری کنکور می کشاند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور 99

طبق روال گذشته برای کنکور سراسری 99 نیز این قانون اجرا خواهد شد که با توجه به ادغام ثبت نام کنکور سراسری و آزاد متقاضیان می توانند با ثبت نام کنکور سراسری 99 و شرکت در آن ، نسبت به انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز اقدام نمایند .

بر اساس روال هر ساله امسال نیز سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای در مهرماه 99 جزئیات و شرایط ثبت نام کنکور سراسری 99 را به طور دقیق منتشر کند .

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 چه موقع می باشد ؟

بر طبق سنت سازمان سنجش فرصت ثبت نام برای کنکور 99 هر ساله در بهمن ماه بوده است که انتظار داریم امسال هم در همین بازه زمانی ثبت نام کنکور سراسری 99 آغاز شود .

+ آخرین آپدیت 13 مرداد 98 ( تاکنون از سوی سازمان سنجش چیزی ارائه نشده است و بر اساس پیشبینی و اتفاقات سال های قبل مواردی را ارائه داده ایم.

دوستان عزیز کنکوری 99 می دانید در کانال و صفحه اینستاگرام تی وی یا می توانید به محض آمدن اخبار کنکور آن ها را دریافت نمایید و اخبار و شبهاتی که احتمال رسمی شدن آن نیز زیاد هستن در این کانال و صفحه بررسی می شوند .

دوست من برای دیدن کانال تلگرام تی وی یا اینجا کلیک کن! دوست من برای دیدن صفحه اینستاگرام تی وی یا اینجا کلیک کن!

یا در صورتی که می خواهید با گروه مشاوران تی وی یا و بخش مشاوره ارتباط بگیرید ( برای انتخاب منابع و کتب برتر برای موفقیت در کنکور 99 – مشاوره رایگان  – منابع ویدیوی حدالمکان رایگان یا ارزان موسسات عالی کشور و انتخاب بهترین آموزشگاه های شهر های ایران ) می توانید هم اکنون از طریق راه زیر با ما ارتباط بگیرید.

جهت اطلاعات بیشتر برای این خدمات اینجا کلیک کنید.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99 

چگونه در کنکور سراسری 99 برای رشته های علوم تجربی ؛ ریاضی فیزیک ؛ علوم انسانی ؛ هنر و زبان خارجه ثبت نام کنیم ؟

منطق هر ساله این اقدام اینگونه خواهد بود ، که ثبت نام کنکور سراسری 99 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش امکان خواهد داشت.

آزمون سراسری 99 دارای یک هزینه برای هر کدام از رشته های انتخابی می باشد که با توجه به شرایط شما باید برای انجام ثبت نام اینترنتی خود ابتدا کارت اعتباری ( برای خرید از شبکه شتاب ) را داشته باشید که برای شرکت در هر زیر گروه آزمایشی باید یک  شماره سریال و نیز برای ثبت نام دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی نیز یک شماره سریال ( فیش )  جداگانه تهیه نمایید .

بعد از خرید و تهیه کارت اعتباری باید فرم ثبت نام اینترنتی را تکمیل نمایید که شامل اطلاعات شما اعم از نظام آموزشی برای دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید و محل تحصیل و اطلاعات شخصی می باشد همچنین شما باید با توجه به کد های مراکز آموزشی جایی که میخواهید در آن کنکور بدهید را مشخص کنید.

همچنین شما باید یک قطعه عکس پرسنلی را برای آپلود در سایت و برای صدور کارت ورود به جلسه در زمان کنکور داشته باشید. (پیشنهاد میشود در هنگام رفتن به آتلیه های عکاسی این فایل را از آن ها دریافت کنید و در فلش یا تلفن همراه خود نگه دارید تا مشکل از بابت تصویر نداشته باشید )

پس از این مراحل در صورت تایید شما توسط سایت سازمان سنجش ، سیستم  به شما کد رهگیری ارائه می دهد که باید آن را در جای بنویسید زیرا لازم خواهد شد

/ تهیه و نوشته شده در تیم کنکور تی وی یا

منابع استفاده شده : سایت مشاور گروپ و سازمان سنجش

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله را هم ببینید...!
بستن
دکمه بازگشت به بالا