درسیزبان انگلیسی

سوالات کنکور درس 1 زبان دوازدهم

در این مقاله تعدادی از سوالات سال های پیش کنکور سراسری (+کنکور98) منطبق بر درس اول کتاب زبان انگلیسی دوازدهم ارائه شده است ...

در این مقاله که به نام  ” سوالات کنکور درس اول زبان دوازدهم “ و چند مقاله دیگر قرار است تمامی تست ها و سوالات احتمالی کنکور 99 و 1400 را بررسی کنیم تفاوت مهم این مقاله با مقاله های موجود در اینترنت این موضوع می باشد که سوالات برگرفته از کتب نظام جدید و پایه دوازدهم هستند و تمامی سوالات سعی شده در حوزه مباحث این کتاب گرداوری گردد.

در کنکور 98 نظام جدید 3 تیپ سوال برای گروه انسانی ؛ ریاضی و علوم تجربی برای درس زبان انگلیسی (به تعداد 25 ) سوال منتشر گردید و کنکوری ها به آن سوالات در کنکور پاسخ دادند هر ساله توصیه تمامی مشاوران بررسی کنکور های سال های قبل است .

مشاور گرامی / دبیر محترم / دانش آموز عزیز 

توجه کنید دانش آموزان دوازدهم می توانند در کنار تدریس درس اول زبان دوازدهم در کلاس درس همزمان تست های این دفترچه را نیز پس از یادگیری درس اول :با نام  Sense of Appreciation به معنای احساس قدردانی چک کنند این کار سبب آن خواهد شد دانش آموز درکی درست از نحوه سوالات احتمالی این درس در کنکور پیش رو داشته باشد .

دانلود دفترچه سوالات منتخب درس اول زبان دوازدهم کنکور 98

آن چیزی که مشخص است این است که سوالات کنکور برای درس زبان در حد همان کنکور است ؛ سوالات آزمون های قلمچی ؛ گزینه دو و سنجش یا گاج که از آسانی یا سختی خاصی برخوردارند را به هیچ وجه نباید ملاک سوالات کنکور سراسری قرار دهید .

چرا زبان انگلیسی در دنیا مهم است ؟ 

آیا می دانید؟  زبان انگلیسی (English language) برای اولین بار در اوایل قرون‌ وسطا در انگلستان مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر یکی از زبان‌های رایج جهان است. زبان انگلیسی تنها زبان رسمی یا یکی از زبان‌های رسمی حدود ۶۰ کشور مستقل است. زبان انگلیسی بعد از چینی ماندارین و اسپانیایی سومین زبان مادری رایج جهان است. امروزه زبان انگلیسی به‌صورت گسترده‌ای در سراسر جهان به‌عنوان زبان دوم آموزش داده می‌شود. زبان انگلیسی همچنین زبان رسمی سازمان ملل و اتحادیه اروپا نیز هست.

نمونه ای از سوالات بسته رایگان

1 – All that we children can do is  ………………  the mistakes of our parents; after all, no human being is perfect.
سراسری  1398
1-respect
2-forgive
3-suppose
4-exchange
2- I can’t believe you ……………… all of my shampoo and just left the empty bottle in the shower!
سراسری 1398
1-died out
2-used up
3-gave up
4-put aside
3-Parents often forget how important it is to talk to a child, and I think that lack of communication between these two ………………  makes understanding more difficult.
سراسری 1398
1-customs
2-diversities
3-combinations
4-generations

دوستان عزیز کنکوری 99  سلام ! می دانید در کانال و صفحه اینستاگرام تی وی یا می توانید به محض آمدن اخبار کنکور آن ها را دریافت نمایید و اخبار و شبهاتی که احتمال رسمی شدن آن نیز زیاد هستن در این کانال و صفحه بررسی می شوند با تی وی به دانشگاه دلخواه نزدیک تر شویم 🙂

+اینستای ما رو از دست نده لایو های عجیب غریب و نایاب !!!

دوست من برای دیدن کانال تلگرام تی وی یا اینجا کلیک کن! دوست من برای دیدن صفحه اینستاگرام تی وی یا اینجا کلیک کن!
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله را هم ببینید...!
بستن
دکمه بازگشت به بالا