درسیزبان انگلیسی

سوالات کنکور درس 3 زبان دوازدهم

در این مقاله تعدادی از سوالات سال های پیش کنکور سراسری (+کنکور98) منطبق بر درس سوم کتاب زبان انگلیسی دوازدهم ارائه شده است ...

در این مقاله که به نام  ” سوالات کنکور درس سوم زبان دوازدهم “ و چند مقاله دیگر قرار است تمامی تست ها و سوالات احتمالی کنکور 99 و 1400 را بررسی کنیم تفاوت مهم این مقاله با مقاله های موجود در اینترنت این موضوع می باشد که سوالات برگرفته از کتب نظام جدید و پایه دوازدهم هستند و تمامی سوالات سعی شده در حوزه مباحث این کتاب گرداوری گردد.

در کنکور 98 نظام جدید 3 تیپ سوال برای گروه انسانی ؛ ریاضی و علوم تجربی برای درس زبان انگلیسی (به تعداد 25 ) سوال منتشر گردید و کنکوری ها به آن سوالات در کنکور پاسخ دادند هر ساله توصیه تمامی مشاوران بررسی کنکور های سال های قبل است .

مشاور گرامی / دبیر محترم / دانش آموز عزیز بازم لطفا توجه کنید !

کنکور 98 اولین کنکور برای نظام جدیدی ها بود به طبع طراحان کنکور از امسال و برای طراحی کنکور 99 و 1400 سعی خواهند کرد نظمی که در کنکور 98 برای نظام جدیدی ها رقم زدند با حفظ نوآوری سوال و تیپ های جدید ولی در غالب نهایی همان فرمت 98 ارائه دهند پس بررسی سوالات 98 از نان شب نیز برای شما واجب تر است ؛ تی وی یا در قالب 3 مطلب اختصاصا تست های کنکور انسانی ؛ تجربی و ریاضی و حتی کنکور تخصصی زبان 98 را برای هر درس بحث بندی کرده است که در کل اینترنت نظیر ندارد !

دانلود دفترچه سوالات منتخب درس اول زبان دوازدهم کنکور 98

آن چیزی که مشخص است این است که سوالات کنکور برای درس زبان در حد همان کنکور است ؛ سوالات آزمون های قلمچی ؛ گزینه دو و سنجش یا گاج که از آسانی یا سختی خاصی برخوردارند را به هیچ وجه نباید ملاک سوالات کنکور سراسری قرار دهید .

چرا درس سوم سوالات بیشتری در کنکور 98 داشته ؟

مباحث این درس علاوه بر اینکه تکمیل کننده درس اول (در گرامر ) هستش دوما مباحث جدید گرامری رو داره که سوالات زیادی در کنکور ازش طرح میشه میشه گفت درس سوم زبان انگلیسی دوازدهم چه برای امتحانات نهایی و چه برای کنکور از اهمیت ویژه تری نسبت به دو درس قبلی برخوردار هستش !

نمونه ای از سوالات بسته رایگان

1-We cancelled our camping trip because the weatherman said the ………………  of heavy rain was very high.
سراسری 1398
1-variety
2-strength
3 –beginning
4- likelihood
2 -Julie always says she’ll donate to the school, and she never does, so I doubt she will this year. ……………… ,after all.
سراسری 1398
1-
Actions speak louder than words
2-
Cut your coat acording to your cloth
3-
God helps those who help themselves
4-
Don’t count your chickens before they hatch
3-The supply of the goods is lower than the  ………………  existing for it; that is why the prices are so high.
سراسری 1398
1-bill 
2-cost 
3-demand 
4-discount 

دوستان عزیز کنکوری 99  سلام ! می دانید در کانال و صفحه اینستاگرام تی وی یا می توانید به محض آمدن اخبار کنکور آن ها را دریافت نمایید و اخبار و شبهاتی که احتمال رسمی شدن آن نیز زیاد هستن در این کانال و صفحه بررسی می شوند با تی وی به دانشگاه دلخواه نزدیک تر شویم 🙂

+اینستای ما رو از دست نده لایو های عجیب غریب و نایاب !!!

دوست من برای دیدن کانال تلگرام تی وی یا اینجا کلیک کن! دوست من برای دیدن صفحه اینستاگرام تی وی یا اینجا کلیک کن!

پایان / سوالات کنکور درس سوم زبان دوازدهم

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله را هم ببینید...!
بستن
دکمه بازگشت به بالا