امتحان نهاییریاضی

سوالات امتحان نهایی ریاضی دوازدهم

در این مقاله سوالات امتحان نهایی ریاضی خرداد 99 (رشته علوم تجربی) دوازدهم به همراه آرشیوی از شهریور و خرداد 98 ( دو سری سوال ) + نمونه سوال و پاسخنامه ارائه شده است ...

در این بسته (سوالات امتحان نهایی ریاضی دوازدهم )  قرار است که شرایط دانلود فایل های پاسخنامه ( کلید ) و فایل سوال درس ریاضی (رشته علوم تجربی ) سال دوازدهم خرداد 99 که از سوی آموزش و پرورش و ساعتی پس از آزمون منتشر شده است را ارائه دهیم.

همچنین برای کسانی که می خواهند خود را برای امتحان نهایی ریاضی دوازدهم خرداد ماه 99 آماده کنند آرشیو امتحان نهایی ریاضی دوازدهم شهریور و خرداد 98 رشته علوم تجربی ارائه شده است.

دانلود فایل پاسخ و سوالات امتحان نهایی 

*توجه کنید : به محض انتشار تاریخ دقیق آزمون (احتمالا فروردین ماه 1399) سعی خواهد شد سریعا در این صفحه بروز گردد.

**توجه کنید : پاسخ امتحان نهایی خرداد 99 دوازدهم ،تا حدود سه ساعت پس از برگزاری آزمون توسط آموزش و پرورش منتشر و در این صفحه قرار خواهد گرفت.

روز برگزاری آزمون فایل سوال و پاسخنامه (کلید)
 احتمالا 1399/3/2 دانلود پاسخنامه و سوال امتحان نهایی ریاضی خرداد 99
1398/6/4 (آرشیو) دانلود پاسخنامه و سوال امتحان نهایی ریاضی شهریور 98
1398/3/2 (آرشیو) دانلود پاسخنامه و سوال امتحان نهایی ریاضی خرداد 98

***توجه کنید : دوستان عزیز با عضویت در کانال تلگرامی ما ( Tvya_ir@ )  یا فالو کردن صفحه اینستاگرام تی وی یا ( Tvya_ir ) به سرعت فایل ها و اخبار را دریافت کنید .

سرفصل های ریاضی تجربی دوازدهم 

شما می توانید انواع نمونه سوال ها و بسته های آموزشی ریاضیات دوازدهم را از سایت تی وی یا دانلود نمایید. همچنین تمامی حل تمرین های دوازدهم در سایت قرار گرفته است.

فصل اول : تابع 

فصل دوم : مثلثات

فصل سوم : حد بی نهایت و حد در بی نهایت

فصل چهارم : مشتق

فصل پنجم : کاربرد مشتق

فصل ششم : هندسه

فصل هفتم : احتمال 

با پاسخنامه امتحان نهایی نمره خود را معیین کنید

هر امتحان نهایی پس از اتمام آزمون دارای یک فرم کلید یا پاسخنامه می باشد که مصححان باید بر اساس آن پاسخنامه و به عبارتی 25 صدم 25 صدم به هر عبارت مد نظر طراح سوال نمره بدهند و شما میتوانید پس از آزمون با دیدن این پاسخنامه دقیقا از نمره احتمالی خود آگاه گردید.

آرشیو سوالات امتحان نهایی دیپلم ( دوازدهم ) نظام جدید

همان طور که می دانید نظام جدید آموزشی فاقد سوالات زیاد و سوابق است بنابراین وجود همین چند آزمون برگزار شده برای آشنایی شما از طراحی سوالات طراحان آزمون امتحان نهایی در درس ریاضی بر اساس کتاب ریاضی دوازدهم فوق العاده مهم است ما در این مطلب سعی کرده ایم که آرشیو کامل شهریور ماه و خرداد ماه سال قبل که از نظام جدید بوده را نیز آماده کنیم .

دوست من برای دیدن کانال تلگرام تی وی یا اینجا کلیک کن! دوست من برای دیدن صفحه اینستاگرام تی وی یا اینجا کلیک کن!

تاثیر مثبت 30 درصد امتحانات نهایی در کنکور 99

بنا بر اطلاعات ما تا این لحظه ( مهر 98 ) امسال نیز به احتمال زیاد 30 درصد تاثیر مثبت سوابق تحصیلی در کنکور 99 خواهیم داشت و این فرصت خوبی است برای شما که بتوانید با نمره خوب در امتحانات خرداد ماه 99 رتبه بهتری در کنکور سراسری 99 و نهایتا به دانشگاه بهتری بروید.

/پایان بسته سوالات امتحان نهایی ریاضی دوازدهم

اگر انتقادی از وضعیت خود در پایه دوازدهم دارید یا اینکه نقدی بر امتحانات / کتب و … دارید از طریق بخش نظرات این مطلب میتوانید ارائه دهید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مقاله را هم ببینید...!
بستن
دکمه بازگشت به بالا