جزوه درسنامهدوازدهم تجربیزیست شناسی

جزوه درسنامه فصل 8 زیست دوازدهم

در این مقاله جزوه درسنامه فصل هشتم زیست شناسی دوازدهم رشته علوم تجربی با نام رفتارهای جانوران که مناسب برای امتحانات مدرسه ؛ آزمون امتحان نهایی زیست دوازدهم و کنکور سراسری ارائه شده است ...

در این مقاله بسته ” جزوه درسنامه فصل هشتم زیست دوازدهم “ از سری طرح جزوه/درسنامه زیست  که از بهترین جزوات موجود حال حاضر می باشد برای کاربران عزیز تی وی یا ارائه شده است ؛ در جزوه درسنامه فصل هشتم زیست دوازدهم شما می توانید درسنامه ای جامع از فصل هشتم « رفتارهای جانوران  » در اختیار داشته باشید.

توجه کنید در سایت تی وی یا بسته های آموزشی جزوه / سوال و جزوه / تست فصل هشتم زیست شناسی دوازدهم نیز قرار گرفته است که نیاز شما دانش آموزان را به سوالات آزمون مدرسه ؛ آزمون نهایی زیست دوازدهم و 50 سوال تست زیست کنکور سراسری 99 و 1400 برطرف می کند .

دانش آموزان می توانند در پایان این مطلب و در بخش نظرات نقد ها ؛ سوالات و نکاتی که از فصل هشتم زیست شناسی دوازدهم را در بر دارد را اعلام کنند ؛ دیگر دوستان کنکوری و همچنین مدیریت سایت حدالمکان سعی بر جواب سوالات علمی و کلیه نظرات شما خواهند داشت .

بررسی جزوه درسنامه فصل هشتم زیست دوازدهم

جهت دیدن و دانلود این جزوه به پایان این مطلب و برای دریافت سری جزوه تست همین فصل اینجا کلیک کنید.

از ویژگی های کلی این جزوه بررسی دقیق کلمه به کلمه کتاب درسی در قالب فضای زیبا و گرافیکی است که مشکل سخت پسندان را نیز برای خواندن جزوه حل می کند و کاملا مناسب برای خواندن پی دی اف از روی تبلت ؛ رایانه شخصی و یا گوشی هوشمند و همچنین قابلیت پرینت مناسبی از تمام برگه ها دارد.

1- گفتار اول :  اساس رفتار

مهم ترین بخش های آموزشی  : رفتار غریزی ؛ یادگیری و رفتار

رفتار مجموعه واکنش های است که جانور بر اساس یک محرک یا چند محرک انجام میدهد ؛ یک نوع رفتار غریزی است و همچنین میتواند یادگیری را نیز در خود داشته باشد.

2- گفتار دوم : انتخاب طبیعی و رفتار

مهم ترین بخش های آموزشی  : رفتارهای زادآوری ؛ خواب زمستانی و رکود تابستانی

رفتار های زاد آوری تک همسری و چند همسری و یا انتخاب جفت همه و همه در این گفتار همچنین مبحث خواب زمستانی که خرس ها نیز دارا هستند بررسی شده است.

3- گفتار سوم : ارتباط و زندگی گروهی

مهم ترین بخش های آموزشی  : ارتباط بین جانوران ؛ زندگی گروهی

ارتباط بین جاندران مختلف در یک بیوسیستم وجود دارد ؛ ارتباط در میان زنبور های عسل یا مورچه ها یا خفاش ها نمونه از ارتباط و زندگی گروهی است .

مشخصات مولف جزوه درسنامه زیست

جزوه درسنامه های زیست شناسی و به ویژه جزوه درسنامه فصل هشتم زیست شناسی دوازدهم توسط استاد گرانقدر دکتر سروش صفا طراحی تولید و تالیف گردیده است و به صورت رایگان برای اهداف عام المنفعه و کمک به دانش آموزان منتشر گردیده است ؛

جهت دانلود ” بسته جزوه درسنامه فصل هشتم زیست دوازدهم   از باکس دانلود زیر استفاده نمایید.

جهت دریافت و دانلود لطفا بر گزینه دانلود کلیک نمایید .

اینستاگرام تی وی یا کانال تلگرام دانلود با لینک مستقیم دیگر جزوه / درسنامه ها

جهت عضویت و استفاده از کانال تلگرامی ما در “کانال تلگرام” کلیک کنید همچنین “صفحه اینستاگرام “ تی وی یا گهگاهی شگفتانه ها دارد !!!

تمامی مطالب اختصاصی بوده و کپی برداری بدون اجازه ناشر از جزء و کل آن ممنوع است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله را هم ببینید...!
بستن
دکمه بازگشت به بالا