امتحان نهاییدوازدهم تجربی

سوالات امتحان نهایی تجربی دوازدهم

در این مقاله سوالات و پاسخنامه های امتحان نهایی های رشته علوم تجربی برای خرداد 99 دوازدهم به همراه آرشیوی از شهریور و خرداد 98 ( دو سری سوال ) + نمونه سوال و پاسخنامه ارائه شده است ...

در این بسته (سوالات امتحان نهایی تجربی دوازدهم )  قرار است که شرایط دانلود فایل های پاسخنامه ( کلید ) و فایل سوال درس های رشته علوم تجربی سال دوازدهم خرداد 99 که از سوی آموزش و پرورش و ساعتی پس از آزمون منتشر شده است را ارائه دهیم.

در این بسته طی 3 جدول کلی امتحانات و سوالات هر درس امتحان نهایی خرداد 98 ؛ شهریور 98 و جدول خرداد 99 ( به محض انتشار ) قرار گرفته است کافیست بر روی نام هر درس کلیک کنید.

دانلود فایل پاسخ و سوالات امتحان نهایی خرداد 98

**توجه کنید : پاسخ  و سوالات امتحان نهایی خرداد 99 دوازدهم ،تا حدود سه ساعت پس از برگزاری آزمون توسط آموزش و پرورش منتشر و در این صفحه قرار خواهد گرفت همچنین جدول مربوط به خرداد 99 پس از جداول خرداد و شهریور 98 قرار داده شده است کمی پایین تر بروید..

جهت دریافت و دانلود پاسخنامه و سوال هر درس بر روی نام آن کلیک کنید.

*توجه کنید : به محض انتشار تاریخ دقیق آزمون خرداد 99 (احتمالا فروردین ماه 1399) سعی خواهد شد سریعا در این صفحه بروز گردد.

خرداد 98 شهریور 98 خرداد 99
تعلیمات دینی (3) تعلیمات دینی (3) دین و زندگی دوازدهم
ریاضی (3) ریاضی (3) ریاضی دوازدهم
شیمی (3) شیمی (3) شیمی دوازدهم
علوم اجتماعی علوم اجتماعی هویت اجتماعی دوازدهم
عربی ، زبان قرآن (3) عربی ، زبان قرآن (3) عربی دوازدهم
فارسی (3) فارسی (3) فارسی دوازدهم
زبان خارجی (3) زبان خارجی (3) زبان انگلیسی دوازدهم
زیست شناسی (3) زیست شناسی (3) زیست شناسی دوازدهم
فیزیک (3) فیزیک (3) فیزیک دوازدهم
سلامت وبهداشت سلامت وبهداشت سلامت و بهداشت دوازدهم

***توجه کنید : دوستان عزیز با عضویت در کانال تلگرامی ما ( Tvya_ir@ )  یا فالو کردن صفحه اینستاگرام تی وی یا ( Tvya_ir ) به سرعت فایل ها و اخبار را دریافت کنید .

با پاسخنامه امتحان نهایی نمره خود را معیین کنید

هر امتحان نهایی پس از اتمام آزمون دارای یک فرم کلید یا پاسخنامه می باشد که مصححان باید بر اساس آن پاسخنامه و به عبارتی 25 صدم 25 صدم به هر عبارت مد نظر طراح سوال نمره بدهند و شما میتوانید پس از آزمون با دیدن این پاسخنامه دقیقا از نمره احتمالی خود آگاه گردید.

آرشیو سوالات امتحان نهایی دیپلم ( دوازدهم ) نظام جدید

همان طور که می دانید نظام جدید آموزشی فاقد سوالات زیاد و سوابق است بنابراین وجود همین چند آزمون برگزار شده برای آشنایی شما از طراحی سوالات طراحان آزمون امتحان نهایی در درس تاریخ بر اساس کتاب تاریخ دوازدهم فوق العاده مهم است ما در این مطلب سعی کرده ایم که آرشیو کامل شهریور ماه و خرداد ماه سال قبل که از نظام جدید بوده را نیز آماده کنیم .

دوست من برای دیدن کانال تلگرام تی وی یا اینجا کلیک کن! دوست من برای دیدن صفحه اینستاگرام تی وی یا اینجا کلیک کن!

تاثیر مثبت 30 درصد امتحانات نهایی در کنکور 99

بنا بر اطلاعات ما تا این لحظه ( مهر 98 ) امسال نیز به احتمال زیاد 30 درصد تاثیر مثبت سوابق تحصیلی در کنکور 99 خواهیم داشت و این فرصت خوبی است برای شما که بتوانید با نمره خوب در امتحانات خرداد ماه 99 رتبه بهتری در کنکور سراسری 99 و نهایتا به دانشگاه بهتری بروید.

/پایان بسته سوالات امتحان نهایی تجربی دوازدهم

اگر انتقادی از وضعیت خود در پایه دوازدهم دارید یا اینکه نقدی بر امتحانات / کتب و … دارید از طریق بخش نظرات این مطلب میتوانید ارائه دهید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این مقاله را هم ببینید...!
بستن
دکمه بازگشت به بالا