سلامتی

زور آلودگی هوا به امتحان نهایی نرسید!

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از برگزاری امتحانات نهایی طبق زمان‌بندی قبل خبر داد...

به گذارش تی وی یا و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره شرایط برگزاری امتحانات با توجه به تعطیلی‌های اخیر بیان کرد:

 امتحانات نهایی و هماهنگ استانی پایه نهم و دوازدهم و پیش دانشگاهی نظام قدیم شامل ( بزرگسالان، داوطلبان آزاد، ارزشیابی جامع و آموزش از راه دور) در شهر تهران حتی در صورت تعطیلی مدارس به دلایل مختلف از جمله آلودگی هوا برگزار خواهد شد.

همچنین پیش تر رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفته بود : امتحانات نهایی دی‌ماه ۱۳۹۸ به‌منظور پاسداشت مراسم شب یلدا از دوم دی‌ماه آغاز می‌شود.

همچنین مسعود ثقفی ( سخنگو آموزش و پرورش تهران ) اعلام کرد : امتحانات نهایی براساس جدول زمان‌بندی از دوم دی آغاز خواهد شد و تغییری در تاریخ برگزاری آن نداریم.

سرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش پیش از این اظهار کرده بود: امتحانات نهایی دی‌ماه ۱۳۹۸ برای دانش آموزان سال دوازدهم روزانه، دانش آموزان بزرگ‌سال و داوطلب آزاد پایه سوم متوسطه نظری و فنی و حرفه‌ای و پیش‌دانشگاهی شاغل به تحصیل در مدارس داخل و خارج از دوم دی‌ماه آغاز و تا ۲۳ دی‌ماه ادامه می‌یابد.

این مقام مسئول همچنین گفته بود ؛ این امتحانات به‌منظور پاسداشت مراسم شب یلدا به‌عنوان یک میراث فرهنگی که زمینه و فرصت دور هم جمع شدن اعضاء خانواده و تحکیم آن را فراهم می‌آورد، از دوم دی‌ماه آغاز می‌شود.

سرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت , امتحانات نهایی دی‌ماه ۱۳۹۸ برای دانش آموزان سال دوازدهم روزانه، دانش آموزان بزرگ‌سال و داوطلب آزاد پایه سوم متوسطه نظری و فنی و حرفه‌ای و پیش‌دانشگاهی شاغل به تحصیل در مدارس داخل و خارج از دوم دی‌ماه آغاز و تا ۲۳ دی‌ماه ادامه می‌یابد
بنابراین تعطیلی یک هفته ای مدارس تهران تاثیری در روند برگزاری این امتحانات نخواهد داشت .

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله را هم ببینید...!
بستن
دکمه بازگشت به بالا