کنکور

ابتلا دانش آموزان به کرونا در جهان !

مبتلا شدن دانش آموزان و دختران / پسران نوجوان در سرتاسر جهان با توجه به ....

کرونا ویروس که به صورت صحیح تر کووید 19 نامیده می شود تا هنگام نگارش این مقاله چیزی در حدود 565,044 نفر را در سرتاسر جهان مبتلا کرده است ؛ بر اساس آمار های جهانی این ویروس تعداد 25,410 کشته تا کنون بر جای گذاشته است ؛ درمان دقیقی برای این بیماری کشف نشده است اما موارد و دارو های از وخامت بیماران جلوگیری میکند .

از میان این نیم میلیون مبتلا حدود 154,719 مبتلا یا به خانه های خود برگشته اند یا جان خود را از دست داده اند آمار کلی این لیست تا به این لحظه بر اساس آمارهای جهانی به شکل زیر است .

154,719
مواردی که فرآیند گذر ویروس در بدنشان به پایان رسیده است .
25,410 (16%)
Deaths
موارد فوتی و کشته شدگان
129,309 (84%)
Recovered / Discharged
بهبود یافته / مرخص شده

با توجه به همگیری این ویروس و درگیر کردن افراد کودک یا نوجوان تا میانسال و کهنسال پیش بینی می شود در سراسر جهان تعدادی دانش آموز به این بیماری مبتلا شده باشند که البته این درصد نسبت به کل موارد ثبت شده چیزی حدود کمتر از 1 درصد می باشد .

علارغم این موارد دانش آموزان سالم به علت داشتن سیستم ایمنی قوی نسبت به بیماری واکنش بهتری خواهند داشت ؛ اما این نکته نباید شما را غافل سازد که رعایت نکات بهداشتی را انجام ندهید زیرا ممکن است بیماری برای برخی از دانش آموزان دارای ضعف ایمنی خطرناک باشد .

همچنین شاید بسیاری از دانش آموزان مبتلا نشوند ولی آن ها به شدت میتوانند ناقل خوبی برای این ویروس ( کرونا کووید 19 ) باشند و دوستان ؛ عزیزانی همچون مادربزرگ و پدربزرگ و پدر و مادر میانسال و افراد داری مشکلات جسمی را تحت تاثیر قرار دهند .

تعداد افراد مبتلا در جهان به ویروس کرونا 

از میان این نیم میلیون مبتلا حدود 410,325 مبتلا مثبت یا به عبارتی اکتیو کیس موجود می باشد که هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با بیماری هستند ، آمار رسمی این جدول تا به این لحظه بر اساس آمار جهانی به عبارت زیر است.

410,325
مواردی که هنوز ویروس در بدنشان فعال است .
Currently Infected Patients
21,381 (5%)
Serious or Critical
مواردی که اوضاع وخیمی دارند
388,944 (95%)
in Mild Condition
موارد خفیف

شایعات مبنی بر تعطیلی مدارس به علت کرونا تا اردیبهشت ماه 

بنا بر گفته مقامات آموزش و پرورش این وزارت خانه تابع ستاد ملی مبارزه با کرونا در ایران بوده و اگر نیاز باشد تعطیلات مرتبط با کرونا تمدید خواهد شد.

تعویق امتحانات بر اثر کرونا / کرونا در مدارس / کرونا و کنکور / کرونا و امتحانات نهایی دوازدهم  و..

در صورتی که درباره کرونا نظر یا انتقادی دارید می توانید در کامنت ها بیان کنید .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله را هم ببینید...!
بستن
دکمه بازگشت به بالا