TVYA Cooperation 300x200 - واحد همکاری

به نام خدا

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی کاربران عزیز و کسانی که وقت گذاشتن تا این صفحه رو مطالعه کنند ابتدا از حضور شما و وقتی که خواهید گذاشت صمیمانه تشکر میکنیم .

همون طور که شاید بدونید تی وی یا در سال 1396 پس از پروژه های کوچکی که از سال 1391 تا 1395 آغاز شده بود و همه برای ایجاد یک سامانه درسی جامع عام المنفعه شکل گرفته بود در سال 96 شکلی رسمی گرفت و در طی دو سال گذشته توانسته بود جمع زیادی را همراه خود کند

میدانیم که همیشه مشکلات خواسته یا ناخواسته بر اثر قضا و قدر یا بر اثر دشمنی دیگران به وجود می آید تی وی یا فروردین ماه امسال در سکوتی عجیب خاموش شد ؛ ما یعنی تیم کوچک تی وی یا با انگیزه های که داشتیم تلاش کردیم که تی وی یا برگردد و این تلاش ها علارغم بی مهری برخی از افراد در اواخر اردیبهشت ماه امسال ثمره داد و تی وی یا برگشت …

در طول این دوماه ما پیام های محبت آمیز بسیاری از شما کاربران دریافت کردیم که مایه دلگرمی ما بود اینکه تی وی یا تا این اندازه برای شما مهم بوده برای ما و هدف مقدسی که داشته ایم بسیار مسرت بخش بوده است.

تعداد زیادی از این پیام های زیبای شما دریافت شد و به ما انگیزه داد ما که روزهای قبل خود را تنها میدیدیم اکنون با پیشنهاد های شما برای حمایت و رشد سایت و هدف تی وی یا یعنی رساندن مطالب به بهترین شکل و مفهوم بوده ایم …

برای همین در اولین اقدام سعی داریم یک واحد به عنوان واحد همکاری ایجاد کنیم در این واحد هر کسی از دانش آموز گرفته تا فارغ التحصیل و یا دانشجویان عزیز که خود دوران سخت بی محتوایی را کشیده اند و یا حضور ارزشمند دبیران دلسوز را به یک گردهمایی بزرگ دعوت میکنیم

بیاید با یک دیگر برای هدف تی وی یا بجنگیم ! سخت است ولی اگر همراه هم باشیم میتوانیم همان طور که شما دوستان عزیز گفته اید که حمایت خواهید کرد از حمایتتان ممنونیم ما نیز سعی خواهیم کرد در مدیریت این امر بزرگ منابع و منافع هر چند اندک را برای شما عزیزان فراهم کنیم .

Humanitarian tvya 300x200 - واحد همکاری

نحوه همکاری

اول از هرچیز باید بگوییم که نحوه همکاری با توجه به شرایط و قابلیت‌های افراد میتواند بصورت های مختلف می باشد. بستگی به علاقه و توانایی‌های شما دارد هرچند که ما خیلی دوست داریم روی همکاری مداوم با شما حساب باز کنیم!

از دانش آموز گرفته تا دبیر از کسی که سطح علمی بالایی دارد تا آن کسی که در فضای مجازی یک همه کاره به تمام معناست

ما در بخش های محتوا ( چیزهای مثل متن ؛ نمونه سوال ؛ آموزش ؛ فیلم ؛ ویس و …. ) و در بخش های فنی مثل ( پشتیبانی سایت ؛ پشتیبانی (ادمین ) کانال و گروه های درسی تلگرامی و… و در بخش فضای تصویر و اخبار ( به عنوان یک گذارشگر و یا یک گوینده برای فایل های صوتی یا کسی که اخبار های از مدارس مناطق خود جمع آوری میکند (خبرنگار تی وی یا  ) و…. نیازمندیم .

در ضمن علاوه بر این ها ما به کسانی نیاز داریم که بتوانند ایده های خوب بدهند به قولی این افراد از نان شب هم واجب ترند فرقی ندارد دانش آموز سال دهمی باشد یا پشت کنکوری یا حتی دبیر که در سرش هزار و یک ایده وجود دارد.

تی وی یا محلی است برای گسترش و شکوفایی نه تنها شما بلکه خود تی وی یا و هدف زیبایش !

همچنین تی وی یا سعی خواهد کرد از اندک موارد درآمد زایی خود در سامانه ها که به کمترین موارد ممکن تقلیل یافته است پاداش ها و موارد مادی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد و با رشد این درامد ها درآمد های شما نیز از سامانه افزایش خواهد یافت .

جهت ارتباط با مدیریت سایت و همچنین بررسی شرایط خود لطفا رزومه و اطلاعات شخصی همچون ( نام و نام خانوادگی و… ) را به آدرس های زیر ارسال نمایید تا دوستان ما در تی وی یا با شما ارتباط بگیرند.

در تلگرام به آیدی : Tvyafa@  (پیشنهاد می شود )

یا از طریق صفحه ارتباط با ما

 

دکمه بازگشت به بالا