حمایت از ما

به نام خدا

در روزگاری که صد ها مرکز آموزشی با قیمتهای گزاف و گران برای دانش آموزان و دانشجویان وجود دارد ؛ وجود یک مرکز آموزشی مفید و رایگان نعمتی است .

با عرض سلام و ادب خدمت شما ؛ همان طور که میدانید تی وی یا یک سامانه است که سعی داشته مطالب جدید ؛ فوق العاده و همچنین مناسب آموزشی را به صورت رایگان ارائه نماید و اینکار سختی و هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت .

همچنین میدانید که در تی وی یا تا کنون سعی شده هیچ تبلیغ خاصی بر روی مجموعه قرار داده نشود و باید بدانید که درآمد اصلی سایت ها اینچنینی غالبا از طریق تبلیغات گسترده و با تعداد زیاد تامین می گردد.

تی وی یا با ارائه مطالب رایگان سعی بر کمک به دانش آموزان و دبیرانی داشته است ، همانند اکثر پروژه های فرهنگی و علمی در سطح کشور که به صورت رایگان خدماتی را ارائه می دهند بخشی نیز برای حمایت های مالی و معنوی دارند که در آن کاربران و مخاطبان داوبطلب همکاری می کنند .

به همین دلیل ما در تی وی یا بخشی را برای حمایت شما راه اندازی کردیم تا اگر دوستانی بخواهند مبلغی را کمک کنند از این بخش استفاده نموده یا اگر قصد حمایت معنوی دارند کاری که انجام داده اند یا انجام خواهند داد (مثل معرفی سایت و کانال در کلاس درس و… ) در فرم پایین شرح دهند.

باتشکر از لطف شما 

گروه تی وی یا 

جهت ارسال حمایت های مالی شما میتوانید از راه های زیر اقدام کنید :

جهت آشنایی با فرایند ارسال مبلغ و راهنمای آن کلیک کنید.

نحوه حمایت مالی 

لطفا شما جهت ارسال حمایت های مالی از طریق لینک زیر به پنجره ی مخصوص رفته و پس از وارد کردن مقادیر آن و زدن گزینه ی پرداخت به صفحه ای میروید از طریق آن صفحه شما میتوانید پرداخت را به سه گونه انجام دهید که دو روش آن معمول تر است اولین طریق پرداخت پرداخت با کارت بانکی است که با زدن آن مبلغ معین شده را می توانید در درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان ؛ به وسیله کارت های عضو شتاب هر بانکی انجام دهید .

روش دیگر پرداخت استفاده از پرداخت با کد USSD و تلفن همراه می باشد. به این منظور شما بر روی پرداخت با USSD کلیک کرده و کد گفته شده را در تلفن همراه شماره گیری کرده و مبلغ گفته شده را پس از تایید در تلفن با استفاده از کارت بانکی و همانند خرید شارژ سیم کارت ؛ پرداخت نمایید.

توجه کنید که شما با کلیک در لینک پایین از محیط کاربری تی وی یا خارج شده و به محیط امن شرکت پرداخت الکترونیک سامان وارد خواهید شد.

جهت انتخاب نوع ارسال حمایت بر روی “ارسال سریع یا ویژه “ در پایین کلیک کنید.

مکمل دو روش جدا از روش حمایت بوده و فقط صرفا برای معرفی و ثبت حامیان مالی یا معنوی به ما می باشد.

پیشنهاد میشود | ارسال مبالغ به شیوه سریع مخصوص افرادی که بیشتر دوست دارند نامشان مخفی بماند یا فقط نام مستعارشان را وارد نمایند برای حمایت مالی سریع کلیک کنید.
ارسال مبالغ به شیوه ویژه که در این راه واحد های حمایتی هر بسته 1 هزارتومان هست که به تعداد دلخواه انتخاب و پرداخت می شود. پرداخت ویژه

توجه کنید که اگر پس از پرداخت دوست داشتید خود را به ما معرفی کنید از طریق فرم پایین به اطلاع ما برسانید .

همچنین افرادی که حمایت معنوی انجام داده اند نیز از همین فرم به اطلاع ما برسانند.

حرف خاصی دارید؟ اینجا بنویسید.

 

از حمایت شما سپاسگذاریم

و من الله توفیق … 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن