ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  بسیار خب

  به سامانه آموزش و مشاوره آنلاین تی وی یا خوش آمدید

  مشاوره آنلاین چیست ؟

  بخش مشاوره آنلاین خدمتی نوین از شبکه اینترنتی تی وی یا می باشد که با کمک آن می توانید سوالات خود را در حوزه های مختلف زیر ارسال نمایید کارشناسان هر بخش به سوالات شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خواهند داد.

  حوزه های سامانه مشاوره آنلاین :

  • دپارتمان آموزش ( جهت بررسی و ارسال سوالات علمی شما )
  • دپارتمان مشاوره ( جهت ارسال سوالات مشاوره ای خود )
  • دپارتمان ویژه کنکور سراسری ( جهت برنامه ریزی و پشتیبانی ویژه )
  • دپارتمان فنی  ( جهت ارسال مشکلات سایت )
  • دپارتمان فنی فروشگاه ( جهت بررسی سوالات و ایرادات مربوط به محصولات تی وی یا)

  اکثر خدمات بالا به صورت رایگان و بر اساس اهداف عام المنفعه تی وی یا خواهد بود.

  چگونه سوالم رو بپرسم ؟

  اول باید مشخص کنیم که ما به هر سوال یک تیکت میگویم ! تیکت ها را شما میتوانید از طریق بخش ارسال تیکت در منو ارسال نمایید !

  آیا برای ارسال تیکت ها باید حساب کاربری ایجاد کنیم ؟

  بله - برای ارسال تیکت های خود باید حساب کاربری ایجاد کنید ؛ در تی وی یا ایجاد حساب کاربری رایگان می باشد و حداکثر زمان ساخت یک حساب کاربری کمتر از یک دقیقه است !!!

  تفاوت تیکت های عمومی و خصوصی در چیست ؟

  بعضی از دوستان ممکن است سوالات خاص و البته خصوصی داشته باشند که نمیخواهند دیگران از آن اگاه باشند برای همین این دسته از تیکت ها فقط برای این عزیزان نمایش داده خواهد شد ؛ اما اگر سوال آن ها عمومیت داشته باشد یا اینکه بخواهند به غیر از کارشناسان تی وی یا دیگر کاربران نیز به سوالشان پاسخ دهند باید گزینه تیکت عمومی را فعال کنند تا همه بتوانند آن را ببینند.

  قوانین و مقررات ارسال تیکت :

  • ارسال تیکت بدون درج عنوان و توضیح کافی و شفاف بدون پاسخ بسته میشود در ارسال تیکت از عناوین مناسب و توضیحات کافی استفاده بفرمایید .
  • لطفا پس از ارسال تیکت منتظر پاسخ تیم پشتیبانی باشید و از ارسال چند تیکت پشت هم ، اعلام در بخش گفتگوی آنلاین سایت ، تماس با دفتر اجتناب بفرمایید تا در روند رسیدگی به تیکتها خللی ایجاد نگردد و پاسخ دهی در سریعترین زمان ممکن انجام گردد .