قوانین و مقررات

logo tvya 2 2 - قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سامانه تی وی یا

سامانه اینترنتی تی وی یا به منظور تسهیل دسترسی ، ارائه منظم و ارتقای کیفیت خدمات خود و در راستای هر چه بهتر ارتباط موثر و تعامل با کاربران و ایجاد فضای عادلانه میان سامانه و کاربر ( مخاطب تی وی یا ) قوانین و مقرارت و تعاریفی از اصطلاحات خود ارائه نموده است که شما باید با دقت آن ها را مطالعه کنید ؛ استفاده از خدمات تی وی یا به معنای پذیرش این قوانین می باشد.

حقوق کاربران و مخاطبان :

حساب کاربری و اشتراک

 1. برای استفاده مفیدتر از امکانات تی وی یا شما نیازمند یک حساب کاربری هستید. وارد کردن اطلاعات درست همچون یک ایمیل و شماره موبایل معتبر الزامی می‌باشد و شما مسئول صحت این کار هستید زیرا موارد پروفایل کاربری شما به خودتان مرتبط می‌گردد. بنابراین حتما از یک گذرواژه ایمن استفاده کنید.
 2. در صورتی که اطلاعات کاربری شما به سرقت رفت و فرد دیگری از (نام کاربری و رمز عبور ) شما اطلاع یافت مراتب را سریعا به تی وی یا اطلاع دهید.
 3. استفاده همزمان چندنفره از یک حساب کاربری خلاف مقرارت است و در صورت مشاهده ، حساب کاربری شخص مسدود میگردد.
 4. خرید اشتراک (شامل اشتراک رایگان و اشتراک های دیگر) به منزله تایید تمام قوانین، شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی سامانه است.
 5. برای استفاده از سایت و اشتراک های هزینه ای ، ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی می‌باشید. ما امنیت پرداخت را تضمین می‌کنیم.
 6. کاربر نباید هیچ گونه کاری که باعث از کار افتادن، یا آسیب و حمله به وب‌سایت شود را انجام دهد.
 7. از هیچ گونه ربات یا نرم افزارهای مشابه برای دسترسی به محتوای محرمانه و یا رسیدن به یک هدف غیر قانونی یا نقض مقررات وب‌سایت استفاده نکنید.
 8. حساب کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 9. در نوشتن دیدگاه،علاوه بر عدم توهین به دیگران از قوانین جمهوری اسلامی ایران تخطی نکنید.

 شرایط خدمات فروش فیزیکی

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی تی وی یا، سایت Tvya.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می گردد.

 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی تی وی یا درج نموده است.
 • فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
 • مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی  تی وی یا درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
 • در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید
 • خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
 • خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

شرایط خدمات پس از فروش فیزیکی

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

 • قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

ب) گارانتی تی وی یا

در صورت خرید هر یک از محصولات دانلودی ( فایل ) از فروشگاه اینترنتی تی وی یا و در صورت عدم رضایت کاربر می توان با ارسال دلیل موجه و قانع کننده از میان تفاوت در توضیحات محصول در فروشگاه هنگام خرید و فایل دریافتی پس از خرید از 40 الی 100 درصد هزینه پرداختی بنا بر تشخیص کارگروه گارانتی تی وی یا به حساب شخص خریدار استرداد کرد .

گارانتی تی وی یا فعلا برای محصولات دانلودی قابل استفاده می باشد ؛

تی وی یا مختار است هر زمان قوانین این صفحه را تغییر دهد کاربر باید قبل از استفاده به این صفحه سری زده و از قوانین مطلع گردد

دکمه بازگشت به بالا