صدای مشاور تی وی یا

کنکوری ها و قبل تر از آن ها دانش آموزان متوسطه دوم یعنی دهمی و یازدهمی و به ویژه دوازدهمی ها سال های سرنوشت سازی را طی میکنند .

بسیاری از دانش آموزان نیازمند راهنمایی های هستند در بعد انتخاب منابع ؛ آموزشگاه ها و مدرسان و حتی برای کسانی که به دی وی دی های آموزشی فکر میکنند در هر درس شاید در هر انتشارات مدرس ها فرق های زیادی داشته باشن که با روحیات شما سازگاری دارد.

فرصتی برای معرفی مشاوران و مدرسان حرفه ای از یادرفته !

تی وی یا این فرصت را در اختیار تمامی مشاوران و مدرسان (آموزشگاه های کشور ) قرار داده است که با ارسال اطلاعات خود به پشتیبانی تی وی یا در پیامرسان تلگرام یا از طریق صفحه ارتباط با ما سایت حضور خود را به اطلاع پشتیبانی تی وی یا رسانده تا در صورت پرسش کاربران تی وی یا در صورت تایید مراکز و مدرسان آن ها را پیشنهاد نماید.

دانش آموزانی که می خواهند به صورت رایگان سوال های خود را از پشتیبانی تی وی یا بپرسند خواهشمند است با عضویت در کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام در ای دی که در کانال برای پشتیبانی وجود دارد یا در دایرکت اینستا با ما در ارتباط باشید.

دوستان عزیز کنکوری 99 می دانید در کانال و صفحه اینستاگرام تی وی یا می توانید به محض آمدن اخبار کنکور آن ها را دریافت نمایید و اخبار و شبهاتی که احتمال رسمی شدن آن نیز زیاد هستن در این کانال و صفحه بررسی می شوند با تی وی یا رتبه برتر شوید .

دوست من برای دیدن کانال تلگرام تی وی یا اینجا کلیک کن! دوست من برای دیدن صفحه اینستاگرام تی وی یا اینجا کلیک کن!
دکمه بازگشت به بالا